1

Temat: Czym są feromony i czy warto z nich korzystać?

Mam takie pytanie, bo ostatnio słyszałem coś, że wielu mężczyzn używa feromonów. Przyznam, że na biologii coś tam się czytało o nich, ale sam nie jestem do końca pewien, czy dobrze rozumiem. Może mnie ktoś oświecić?

2

Odp: Czym są feromony i czy warto z nich korzystać?

Feromony to generalnie związki produkowane przez istoty żyjące, które komunikują Ci określone nastawienie danego stworzenia, a także jej status i zdrowie. Feromony są generalnie środkiem komunikacji między samymi ciałami, która odbywa się na poziomie podświadomości. Czyli, na przykłąd, jak się boisz psa, to on to wyczuje, bo czuje Twoje feromony.

3

Odp: Czym są feromony i czy warto z nich korzystać?

No ale rozumiem, że te feromony używane przez ludzi, to co innego?

4

Odp: Czym są feromony i czy warto z nich korzystać?

Oczywiście smile Są to mieszanki feromonów, które ludzie wydzielają w określonych sytuacjach,albo mając określoną pozycję w społeczeństwie.

5

Odp: Czym są feromony i czy warto z nich korzystać?

No a to nie jest kwestia kasy, jak się jest wyżej w społeczeństwie, że ludzie są pewniejsi?

6

Odp: Czym są feromony i czy warto z nich korzystać?

Zasadniczo pewność materialna daje Ci pewność co do Twojej pozycji i osoby, więc też i reakcje chemiczne w Twoim ciele sa inne smile A jak chcesz sobie poczytać, czym są feromony, szczególnie te używane właśnie w kroplach czy sprayach, to wejdź sobie pod ten adres: http://feromony-rank.pl/feromony/. Tam masz więcej napisane o nich.

7

Odp: Czym są feromony i czy warto z nich korzystać?

aaa to trzeba było tak od razu mi wysyłać smile Czyli generalnie je się kupuje jako mieszanki chemiczne?

8

Odp: Czym są feromony i czy warto z nich korzystać?

Tak, dzięki temu człowiek staje się pewniejsy siebie w kontaktach z drugą, jak i własną płcią smile