1

Temat: Szukam firmy, która robi profesjonalne szamba betonowe w Opolu, co polecacie?

Dzień dobry! Tak, jak w temacie – szukam firmy, która zajmuje sie budowaniem szamb betonowych, ale w naprawdę profesjonalny sposób. Szukam firmy, która podejmie ze mną współpracę doytyczącą większego zlecenia – a mianowicie chodzi mi o budowę szamb pod kompleks domków szeregowych. Podkreślam, że interesują mnie tylko sprawdzone, rzetelne firmy, z którymi warto nawiązać długoterminową współpracę. Co możecie polecić? Z góry dziękuję.

2

Odp: Szukam firmy, która robi profesjonalne szamba betonowe w Opolu, co polecacie?

Czesc! W jaki sposób się własnie buduje szamba pod szeregowce? Planuję kupic taki domek w bliźniaku zastanawiam się, jak są własnie rozwiązywane sprawy nieczystości.

3

Odp: Szukam firmy, która robi profesjonalne szamba betonowe w Opolu, co polecacie?

Każdy dom w szeregowej zabudowie ma oddzielne szambo. Jeśli chodzi o bliźniaki, to raczej też się przyjmuje, że każdy z nich powinien mieć oddzielny zbiornik. Prawo reguluje te kwestię, trzeba by było doczytać wink

4

Witam, witam. Jeśli chodzi o szamba betonowe w Opolu na dłuższą wspolprace, to  przez rok wpółpracowałem z firmą http://opole.fabeton.pl/ – bardzo bardzo polecam. Zamawiałem u nich zbiorniki pod większą inwestycję i naprawde wszystko było jak należy. Nowoczesne technologie, szamba są szczelne i naprawdę solidne. Znajomy z kolei wspolpracowal z jakas malutka firmą, która dorywczo budowała zbiorniki na nieczystości i niestety szambo bylo nieszczelne a to spory problem....

5

Dobra firma, potwierdzam ! Zamówiłem http://opoczno.fabeton.pl/ jakiś czas temu do założenia szamba betonowego w Opocznie. U nas chodziło o dwa osobne zbiorniki na nieczystości w domu typu bliźniak. Byly to szmba betonowe z jednego odlewu , czyli mające cztery ściany z dnem. Szambo wzmocnione zbrojeniem. Bardzo dobra dobota, naprawde

6

Witajcie! Ja również polecam FABETON. Przede wszystkim dobrzy fachowcy, w moim domu okazało się, że sprawa jest dosyc skomplikowana jeśli chodzi o zamontowanie a ponadto zaproponowano mi system modułowy, który doskonale sprawdza się w przypadku potrzeb danego budynku. Polecam