Temat: Dobre domowe obiady, naleśniki w Warszwie, gdzie znajdę?

Hej! Przeprowadzam się od sierpnia do Warszawy i z racji, że nie znam miasta, chciałabym żebyście poradzili mi jakieś dobre miejsce do stołowania się. Nie chcę wydawać dużo kasy, a chcę zjeść smacznie i po domowemu;) najlepiej naleśniki;)

2

Odp: Dobre domowe obiady, naleśniki w Warszwie, gdzie znajdę?

cześć, jak naleśniki w Warszawie to tylko tu https://www.nalesnikarnia1.pl/ big_smile do wyboru do koloru, na słodko, słono i razem;) a na serio to w tej knajpce naprawdę dobre jedzonko serwują, ja całe studia się tam stołuję, taki stałhy klient, wiec mogę powiedzieć z czystym sumieniem, ze karmią dobrze:)

3

Odp: Dobre domowe obiady, naleśniki w Warszwie, gdzie znajdę?

O dzięki za namiary, a co poza naleśnikami byś u nich polecił??

4

Odp: Dobre domowe obiady, naleśniki w Warszwie, gdzie znajdę?

wiesz co z takich dań domowych to chyba pierogi, są naprawdę dobre, ciasto miękkie, nie jakieś gumowate jak to się czasem zdarza:/ ja to w sumie u nich to właśnie naleśniki na zmiane z pierogami:D

5

Odp: Dobre domowe obiady, naleśniki w Warszwie, gdzie znajdę?

hej, dołączam się do pochwał na Naleśnikarnia No1 bo to naprawdę numer jeden;) nie zdawałem sobie sprawy, że może być tyle rodzajów naleśników, i że takie rzeczy można do nich włożyć, mnie smakują najbardziej te z salami i serem. Lekko pikantne i chrupiące, aż ślinka leci, mnia:)