1

Temat: Dobry kask motocyklowy – czyli jaki?

Właśnie zamierzam kupić swój pierwszy kask na motocykl i nie ma pojęcia jaki. Czy są jakieś firmy, producenci, których możecie szczególnie polecić?

2

Odp: Dobry kask motocyklowy – czyli jaki?

Moim zdaniem dobry kask motocyklowy musi mieć przede wszystkim certyfikat, ponieważ masz wtedy gwarancję bezpieczeństwa. Poza tym powinien być idealnie dopasowany do Twojej głowy, więc musisz wybrać odpowiedni rozmiar.

3

Odp: Dobry kask motocyklowy – czyli jaki?

Ja tam też zwracam uwagę na wentylację oraz możliwość wypięcie materiału, żeby go wyprać. Dla mnie to też jest bardzo ważne.

4

Odp: Dobry kask motocyklowy – czyli jaki?

Jest bardzo dużo kasków na rynku, więc trudno znaleźć dobry kask motocyklowy, jeśli się na tym nie znasz. W tym sklepie: http://www.motocyklowysklep24.pl/kaski- … -c-10.html mają jednak modele od dobrych producentów, więc one jakościowo też będą na pewno super. Sam stamtąd zamawiałem i jestem zadowolony.

5

Odp: Dobry kask motocyklowy – czyli jaki?

Chyba lepiej przymierzyć taki kask?

6

Odp: Dobry kask motocyklowy – czyli jaki?

Na tej stronie masz pokazane, jak zmierzyć głowę, żeby dobrać rozmiar, a poza tym jest dokładny opis u każdego producenta.

7

Odp: Dobry kask motocyklowy – czyli jaki?

Właśnie wszedłem do tego sklepu i naprawdę dużo kasków, w zależności od upodobań kierowcy.