1

Temat: Czy dobrze wam się sprawdzają buty softshell?

Wybieram się na wyjazd na kilka tygodni wreszcie smile no i szukam butów trekkingowych. Czy wam dobrze się sprawdzaja buty softshell? Czy niekoniecznie?

2

Odp: Czy dobrze wam się sprawdzają buty softshell?

Wiesz to są buty które chronią przed wodą przed wilgocią, więc ci nogi w środku nie puchną. Ale ogólnie sa to buty na wycieczki piesze na jakieś wspinaczki… wiec jak masz gdzies łazić po gorach to będą dobre. Ale zawsze patrz na podeszwę.

3

Odp: Czy dobrze wam się sprawdzają buty softshell?

Podeszwa to jedno ale jeszcze wazne jest to jak buty sa wiązane. Bo co jak co ale jak wiazania nie sa metalowe to dla mnie odpada. Uwierz mi ze chodzi nieraz o czyjes zdrowie.

4

Odp: Czy dobrze wam się sprawdzają buty softshell?

widziałem już rozne przypadki na youtubie i dlatego szuakm serio jakichs butów które będą Dobre normalnie nigdzie nie wyjeżdżam ale teraz mogę i no musze cos kupic

5

Odp: Czy dobrze wam się sprawdzają buty softshell?

Softshell to jest po prostu materiał. Chodzi o to, ze on jest waterproof jak Pisza no i często takie buty są dodatkowo wzmacniane.

6

Odp: Czy dobrze wam się sprawdzają buty softshell?

Ja brałem buty softshell i naprawde niemoge narzekac. Tutaj kupowałem http://napieszo.pl/buty-trekkingowe-wysokie-meskie/1819-buty-elbrus-lazaga-mid-wp-meskie.html bo to jest sklep z dobrą markową odzieżą i obuwiem sportowym. Jakieś inne drobne akcesoria też mają. Kupiłem hi tec i jak dla mnie pasi, bo mogę dobrze zawiązac buty no i noga trzyma się stabilnie.

7

Odp: Czy dobrze wam się sprawdzają buty softshell?

Brak stabilności nogi to przy upadku może być nieciekawie. Dlatego ja wybieram dłuższe cholewki.

8

Odp: Czy dobrze wam się sprawdzają buty softshell?

wiesz napieszo.pl masz rozne buty no i te z krótszymi cholewkami tez. A poza tym tam tez maja plecaki turystyczne ale markowej jakości.

9

Odp: Czy dobrze wam się sprawdzają buty softshell?

no plecak turystyczny dobry to zawsze się przydaje ja kupuje taki zawsze ok. 55 l. wink No ale to jak wyjedzam na 2 tygodnie gdzies.

10

Odp: Czy dobrze wam się sprawdzają buty softshell?

no ale jak jedziesz na dzien dwa to wiadomo ze możesz wziąć mniejszy i tez jest spoko tongue

Odp: Czy dobrze wam się sprawdzają buty softshell?

Ja mogę powiedzieć ze buty softshell sa moimi ulubionymi na co dzien ale w pracy musze wyglądać profesjonalnie wiec nosze nieco wyższe buty : ) ale jak dobry material to spoko buty.

12

Odp: Czy dobrze wam się sprawdzają buty softshell?

muszę wyglądac : ) hehe jakie to babskie tongue

13

Odp: Czy dobrze wam się sprawdzają buty softshell?

Tylko jak widze jak niektórzy Polacy jada w gory i w klapkach np. to szok mnie bierze serio… do tego są trekingi!