Temat: Poszukiwana firma oferująca regenerację belki.

Witam wszystkich, od jakiegoś czasu mam obniżone zawieszenie w tylnej części auta i dodatkowo coś mi stuka. Kolega powiedział, że najprawdopodobniej stuka mi tylna ośka i pewni jest belka do wymiany. Specjalnie się nie znam, dlatego szukam pomocy na forum.

2

Odp: Poszukiwana firma oferująca regenerację belki.

A jakiej marki masz auto? Bo to też bardzo ważna informacja. W zależności od marki trzeba szukać serwisów, bo takie ukierunkowane na jakiś rodzaj lub model aut są pewniejsze.

3

Odp: Poszukiwana firma oferująca regenerację belki.

Jeżdżę Citroenem. Nie wiem niestety jaki rocznik, musiałabym sprawdzić w dokumentach. Z tego co się orientuję to francuskie auto. Czy to coś zmienia?

4

Odp: Poszukiwana firma oferująca regenerację belki.

Od razu łatwiej. Citroeny jak i inne francuskie auta mają to do siebie, że są świetne, trzymają się dobrze, jednak nasze, polskie drogi je pokonują. Jeśli mówisz, że słyszysz stukot najprawdopodobniej w tylnej ośce i masz niżej osadzone zawieszenie niż zwykle to chyba kolega ma rację. Wygląda to na problem z belką. Zajrzyj na tę stronę serwisautfrancuskich.pl/ to strona serwisu do jakiego ja jeżdżę moim francuzem i zawsze sobie z wszystkim radzą. Na pewno tez mają usługę jaką jest regeneracja belki i się nią zajmą szybko i niedrogo. Sprawdź sama na stronie, a jeszcze lepiej jak się przejedziesz i upewnisz.

5

Odp: Poszukiwana firma oferująca regenerację belki.

Bardzo dziękuję. Tak chyba będzie najrozsądniej.