Temat: Iluzjonista na wesele – co myślicie o takiej atrakcji?

Czesc wszystkim, zastanawiamy się z chłopakiem nad tym, czy na nasze wesele nie wynająć jakiegoś iluzjonistę. Tak, jako atrakcję. Wiadomo, ze chce się zrobić jakas niespodzianke, żeby się dobrze bawili. Wiele rzeczy wydaje nam się już tak oklepanych, ze naprawdę trudno wymyślić cos nietypowego. Co myślicie o takie atrakcji?

Odp: Iluzjonista na wesele – co myślicie o takiej atrakcji?

Ja jestem za smile

3

Odp: Iluzjonista na wesele – co myślicie o takiej atrakcji?

ja również myśle, ze to fajny pomysł. A masz już takiego iluzjonistę na oku?

4

Odp: Iluzjonista na wesele – co myślicie o takiej atrakcji?

No zastanawiam się nad tym: http://mariuszczajka.pl/. Widzialam dużo pochlebnych opinii o nim, ze m.in. wynająć go można wlasnie na wesela, ze ma repertuar dla dzieci i dla dorosłych, do tego jest z Łodzi co mi tez logistycznie odpowiada, bo tu będziemy mieć wesele. Myślę, ze iluzjonista będzie fajnym zaskoczeniem dla naszych gości. Zrobiliśmy wstępny wywiad i okazuje, ze nikt z naszej rodziny nie był jeszcze na weselu, na którym ktoś pokusil się o taka wlasnie atrakcje. Mamy szanse byc pierwsi! smile

5

Odp: Iluzjonista na wesele – co myślicie o takiej atrakcji?

to tym bardziej nie masz się w ogole nad czym zastanawiać, tylko zamawiaj iluzjonistę.

6

Odp: Iluzjonista na wesele – co myślicie o takiej atrakcji?

Przekonas mnie!

7

Odp: Iluzjonista na wesele – co myślicie o takiej atrakcji?

Sorki, ze tak wpadam, ale nie pozalujesz tego wyboru – byliśmy ostatnio na weselu, na którym wlasnie iluzjonista zrobil mega show. To zdecydowanie lepsze niż pokazy barmańskie i tego typu rzeczy.

8

Odp: Iluzjonista na wesele – co myślicie o takiej atrakcji?

Ty tez mnie przekonalas wink)