Temat: Ciekawe kursy programowania dla dzieci.

Chcemy trochę poszerzyć ofertę w swojej szkole i zastanawiamy się nad wprowadzeniem kursu programowania. Wydaje mi się, że to jest naprawdę przyszłościowa umiejętność i im wcześniej ma się z nią coś wspólnego, tym łatwiej potem się nauczyć… Poza tym zawód programisty jest bardzo dobrym zawodem. Mogłoby to być przydatne w przyszłości. Chodzi o Pomorze – jakie kursy moglibyście polecić??

Odp: Ciekawe kursy programowania dla dzieci.

Ja też jestem zdania, że kursy programowania dla dzieci to bardzo dobry i przyszłościowy pomysł.:) My korzystamy z tej oferty http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/nau … ramowania/ i mogę ją polecić. Uczniowie są zadowoleni, a rodzice cieszą się, że ich pociechy uczą się czegoś naprawdę praktycznego. Poza tym podejście prowadzących jest bardzo przyjazne, nie sposób nie lubić tych zajęć.:)

3

Odp: Ciekawe kursy programowania dla dzieci.

Żałuję, że jak sam byłem dzieckiem to nie miałem możliwości skorzystania z czegoś takiego. Naprawdę ciekawa oferta. Warto myśleć przyszłościowo i pozwalać dzieciom na znalezienie najlepszej drogi rozwoju…

4

Odp: Ciekawe kursy programowania dla dzieci.

Mogę polecić GO4Robot sp. z o.o.. Nauka programowania kojarzy się jako coś trudnego i nudnego, ale ci prowadzący niesamowicie radzą sobie z tym tematem i zarażają dzieci swoim entuzjazmem. Poza tym zawsze można wybrać opcję pojedynczych zajęć i sprawdzić jakie wrażenie robią na uczniach. Moja klasa cieszy się z tych warsztatów i nie chcieliby niczego innego.

5

Odp: Ciekawe kursy programowania dla dzieci.

Mój syn ma w szkole kurs programowania i jestem zdumiony jak szybko się uczy… A przede wszystkim sprawia mu to frajdę. Podoba mi się, że szkoła daje takie możliwości.