Temat: Sprawa matury z angielskiego

Cześć. Właśnie rozpoczął się nowy rok szkolny, jestem obecnie w klasie maturalnej, czy wiecie może co mogę zrobić już dziś aby być zwolniona z matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym? Dodam, że język angielski to mój konik.

2

Odp: Sprawa matury z angielskiego

Hej. Widzę pasjonatkę języka angielskiego, a już myślałem że w tym wieku jestem odosobniony.  Super. Ja właśnie przygotowuję się do egzaminu CAE. To właśnie egzaminy CAE uprawniają do tego by maturzyści zwolnieni byli z podejścia do matury  z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Z tego co się orientuję kolejny egzamin odbędzie się w grudniu, więc nie mamy za dużo czasu na przygotowania, ceny ustalane są indywidualnie. Najlepiej przedzwonić i zaczerpnąć info u źródła.

3

Odp: Sprawa matury z angielskiego

Siemka. Tak to prawda. Ja jestem zeszłoroczną maturzystką i to właśnie dzięki egzaminowi CAE całkowicie zwolniona byłam z matury i to na poziomie rozszerzonym. Dodam, że dzięki temu certyfikatowi bez problemu dostałam się do mojej wymarzonej pracy w Wielkiej Brytanii gdzie obecnie mieszkam i studiuję.