Temat: Szukam opinii o tapetach Rasch

Jak w temacie – ponoć to bardzo dobry producent, a mi zależy na tym by mieć w domu dobrej jakości tapety. Chcę żeby moi rodzice byli zadowoleni z efektu, mama jest dość wymagająca w kwestiach estetycznych... smile Korzystaliście z tych tapet, wiecie coś na ich temat?

2

Odp: Szukam opinii o tapetach Rasch

Średnio ogarniam tapety ale pewnie zaraz się ktoś z odpowiednią wiedzą pojawi. Nazwa niemiecka, więc z miejsca budząca zaufanie wink

3

To są świetne tapety. Są u mnie na ścianach w salonie i pokoju dziecka. Kupione tu https://tapetuj.pl/manufacturer/rasch. Akurat w tym sklepie wypadają wyraźnie taniej, widziałam te same wzory w salonach i były znacznie droższe. Także opłaca się zamówić. Dobrze się zmywają, kolory bardzo żywe i kładzie się je bez zawijania, marszczenia itp.

4

O tej marce krążą bardzo pozytywne opinie. Stara rodzinna firma. Akurat w Niemczech jest wielu producentów z tradycjami i z reguły jakościowo są pierwsza liga.

Wydaje mi się mocno że ktoś w rodzinie kupował takie tapety. Ja chciałam zaoszczędzić i za chwilę będę musiała tapetę zdzierać i kłaść nową no ale tak już bywa czasami.

6

Parę lat temu małżonek handlował tymi tapetami. Szły świetnie i pamiętam że były bardzo chwalone za jakość. Myślę że będziesz z nich zadowolony – w mieszkaniu nadal mamy i wyglądają super.

7

No panie, Rasch to jest klasa. Jedne z pierwszych tapet premium jakie trafiły na polski rynek. Kiedyś to był luksus, teraz są znacznie tańsze ale nadal jakościowo biją na głowę duży kawał konkurencji.

8

O ile wiem to Niemcy na robieniu dobrych tapet naprawdę się znają. To dobrze rokuje smile