Temat: Kosmetyki i leki, które warto zabrać w podróż?

Co zabieracie ze sobą, jak wyjeżdżacie na kilka dni, na urlop?

2

Odp: Kosmetyki i leki, które warto zabrać w podróż?

Oprocz standardowych kosmetykow zawsze zabieram ze soba chusteczki nawilzone. Co do lekow, to warto miec ze soba dobre tabletki przeciwbolowe i cos na biegunke. Nic tak nie zepsuje urlopu jak niestrawnosc.

3

Odp: Kosmetyki i leki, które warto zabrać w podróż?

Ja sporo jeżdżę po kraju i zawsze mam przy sobie jakieś tabletki na ból głowy. Moim zdaniem takie coś powinien mieć przy sobie każdy kierowca.

Odp: Kosmetyki i leki, które warto zabrać w podróż?

Podobno tego typu produkty http://www.apteka-internetowa-24.pl/ave … 50-ml.html pomagają odświeżyć twarz, jak się jest w długiej podróży. To niby tylko czysta woda, ale w rzeczywistości jest to woda termalna, bogata w różne mikroelementy, ktora skutecznie nawilza i jednoczenie odzywia skore. Jak się tym spryskasz po kilku godzinach jazdy pociągiem albo po dlugim locie samolotem to od razu wygladasz lepiej, bardziej świeżo.

5

Odp: Kosmetyki i leki, które warto zabrać w podróż?

zapomnialam napisac o tej wodzie w sprayu:) to niby nic takiego, ale faktycznie jak sie jedzie kilka godzin autem to fajnie jest sie odswiezyc taka woda

6

Odp: Kosmetyki i leki, które warto zabrać w podróż?

a przeciwbólowe jakie bierzecie, coś popularnego, czy coś mniej popularnego, ale szybciej działającego?

7

Odp: Kosmetyki i leki, które warto zabrać w podróż?

ja biore zwykle tabletki, tak zeby w razie czego pomogly na bol glowy

Odp: Kosmetyki i leki, które warto zabrać w podróż?

Tutaj masz cała kolekcje różnych środków przeciwbólowych http://www.apteka-internetowa-24.pl/cat … eciwbolowe. Masz i popularne preparaty i te mniej znane, ale bardziej skuteczne na konkretny rodzaj dolegliwości. Sama musisz sprawdzić co najlepiej na Ciebie działa. Ja w podróż zawsze biore te leki, które już sprawdziłam w domu.

9

Odp: Kosmetyki i leki, które warto zabrać w podróż?

ok. to biore się za kompletowanie zestawu przetrwania:)