Temat: Jak oceniacie wibratory łechtaczkowe, czy któraś może się podzielić wrażeniami?

Witam, rozważam zakup tego typu zabawki ale mam pewne wątpliwości. Konkretnie chodzi o to czy stymulacja łechtaczki takim czymś nie jest zbyt intensywna (wiadomo że to dość delikatny punkt na ciele kobiety). Jak ktoś może się wypowiedzieć rzeczowo to może poleci konkretny model/modele? Dziękuję ślicznie.

Odp: Jak oceniacie wibratory łechtaczkowe, czy któraś może się podzielić wrażeniami?

Z tego co ja wiem to kobiety z reguły są zadowolone z wibratorów łechtaczkowych. Fajne jest to że masz typowo rzeczy do pieszczenia łechtaczki jak też takie 2 w 1 gdzie masz normalny wibrator plus końcówkę do łechtania wink

3

Odp: Jak oceniacie wibratory łechtaczkowe, czy któraś może się podzielić wrażeniami?

Dziewczyna ma zwykły wibrator a jej łechtaczką sam się zajmuję akurat, natomiast wiem że jest sporo urządzeń tego rodzaju na rynku więc zasadniczo tylko brać... Cenowo są zapewne mocno zróżnicowane ale to zawsze tak jest.

4

Odp: Jak oceniacie wibratory łechtaczkowe, czy któraś może się podzielić wrażeniami?

Mój pogląd może się wydać niektórym kontrowersyjny ale osobiście sądzę że nic tak dobrze nie robi łechtaczce jak facet z dobrą techniką smile Język zawsze sprawdza się w takich przypadkach najlepiej choć to kwestia indywidualna.

5

Odp: Jak oceniacie wibratory łechtaczkowe, czy któraś może się podzielić wrażeniami?

Hm, wibrator może być ciekawym dodatkiem. Do gry wstępnej zwłaszcza ale jasne też że są sytuacje kiedy kobieta chciałaby nieco innych doznań niż zazwyczaj. Wówczas tego rodzaju gadżet może pomóc w milszym spędzeniu nocy.

6

Odp: Jak oceniacie wibratory łechtaczkowe, czy któraś może się podzielić wrażeniami?

Podstawa żeby wszelkie gadżety waginalne jednak kupować w sprawdzonych sklepach. Sporo osób zamawia takie rzeczy w Chinach bo taki teraz jest trend. Kompletnie to do mnie nie przemawia, tak bez żadnych certyfikatów.

7

Odp: Jak oceniacie wibratory łechtaczkowe, czy któraś może się podzielić wrażeniami?

Akurat w tym sklepie są naprawdę fajne wibratory łechtaczkowe, znajoma sobie taki sprawiła a że jest dość otwarta pochwaliła się tym faktem. Wzięła któryś z tych https://intymnosc.pl/pl/174-wibratory-lechtaczka. Sam sklepik poleciłam jej ja bo kupowałam tam już rewelacyjne tabletki na większe piersi i nakładkę na penis dla mojego Miśka. Na pewno jest to sprawdzone źródło takich produktów.

8

Odp: Jak oceniacie wibratory łechtaczkowe, czy któraś może się podzielić wrażeniami?

Pozytywny jest na pewno fakt że jest taki wybór akcesoriów podnoszących temperaturę w życiu intymnym. Kiedyś tego nie było i w mojej ocenie jednak pożycie było uboższe.

9

Odp: Jak oceniacie wibratory łechtaczkowe, czy któraś może się podzielić wrażeniami?

Na pewno coś w tym jest ale pamiętajmy że najlepszy wibrator nie zastąpi bliskości i zaangażowania po stronie partnerów. To jest fundament i seks taką relację dopełnia.