Temat: Opinie o firmie Okpol Wrocław, warto czy nie?

Hej. Znalazłem niedrogiego producenta okien nazywa się Okpol, chciałbym się dowiedzieć jak oceniacie ich wyroby. Czy trzymają się wymiarów, otwierają bezproblemowo i czy są w miarę trwałe? Gdzie ewentualnie mogłbym zamówić te okna we Wrocku?

2

Odp: Opinie o firmie Okpol Wrocław, warto czy nie?

Nigdy nie słyszałam o tym producencie i nie wiem czy bym sie zdecydowała. Jest przecież tylu znanych producentów, nie można wybrać coś z ich asortymentu?

3

Pewnie że mozna ale tu chodzi o ceny smile

4

Solidna firma z dobrymi cenami tak jak zauważyłeś. Mam ich okna u siebie w domu a niedawno zamawiałem też dla teściów bo są to najtansze okna z górnej półki które na pewno nie zawiodą cię nawet za 30 lat. Nie będziesz miał problemu z zamówieniem - https://megablach.pl/okpol-c-294_283.html, mają w ofercie okpol Wrocław to siedziba tego sklepu więc możesz zamówic online albo się do nich przejechać i sprawdzić co i jak.

5

Tak w ogóle to mieszkam pod Wrocławiem i nie bardzo chce mi sie jechać tylko po to żeby zobaczyć okna smile. Można zamawiać przez internet wiec tak tez zrobie no i mam nadzieje ze bedzie dobrze.