Temat: Które buty damskie marki Reebok polecacie do treningów?

Cześć. Szukam dla siebie butów do trenowania, najlepiej Reeboka. Czy któryś z dostępnych obecnie w sklepach modeli jest szczególnie wart polecenia?

2

Odp: Które buty damskie marki Reebok polecacie do treningów?

Dla mnie najlepsze do wysiłku fizycznego są buty Reebok Instalite Pro. Nadają się do trenowania w sali i na dworze. Ja najpierw zabierałam je na siłownię i fitness, a potem przeznaczyłam do biegania. Świetnie sprawdzają się w róznych warunkach.

3

Odp: Które buty damskie marki Reebok polecacie do treningów?

Ja do treningu w pomieszczeniach polecam Reebok Flexagon w ładnym i modnym kolorze coś jakby liliowy. A do biegania dobry jest np. model Reebok Speedlux 3.0 z czarną cholewką i podeszwą, a do tego z ładnymi różowymi akcentami.

4

Odp: Które buty damskie marki Reebok polecacie do treningów?

Dzięki za odpowiedzi. Na spokojnie obejrzę jeszcze te modele i może na któryś z nich się zdecyduję. A który sklep online z butami marki Reebok możecie mi polecić?

5

Odp: Które buty damskie marki Reebok polecacie do treningów?

Jak dla mnie niezawodny jest CTX Sport, bo zawsze znajduję tam coś ładnego, designerskiego, modnego i niedrogiego. Oprócz butów sportowych Reebok znalazłam tam ostatnio pojemny plecak tej samej marki, idealny nie tylko na treningi, ale i na róznego rodzaju wycieczki.

6

Odp: Które buty damskie marki Reebok polecacie do treningów?

Ja również polecam ten sklep z produktami marki Reebok. Rzeczywiście nie brakuje tam ciekawych i nowoczesnych rzeczy, choć mnie interesowały ostatnio tylko buty. Ale wiem, że w tym sklepie Reeboka na pewno można też znaleźć modne ubrania treningowe, jak leginsy, topy czy staniki sportowe.

7

Odp: Które buty damskie marki Reebok polecacie do treningów?

Aha, skoro polecacie, to skorzystam z oferty tego sklepu smile A czy buty są tam dostępne w pełnej rozmiarówce?

8

Odp: Które buty damskie marki Reebok polecacie do treningów?

Ja jakoś nie zwracałam na to uwagi, bo ten rozmiar, który ja nosze, czyli 37, zawsze był. Ale z tego co widziałam, zawsze był tam duzy wybór rozmiarów.

9

Odp: Które buty damskie marki Reebok polecacie do treningów?

Zazwyczaj jest pełna rozmiarówka, od numeru 36 lub 37 do 41. Co ciekawe tabela rozmiarów Reeboka uwzględnia połówki, czyli są tam buty damskie w rozmiarach 37 i pół, 38 i pół oraz 40 i pół. A jak to się ma do długości stopy, można dowiedzieć się ze strony https://ctxsport.com/rozmiarowka-reebok/ . W każdym razie warto zawsze zajrzeć do tej tabelki przed zamówieniem konkretnej pary.

10

Odp: Które buty damskie marki Reebok polecacie do treningów?

Aha, będę pamietać. Fajnie, że u Reeboka są rozmiary z połowkami, bo mi czasem wychodzi, ze mam rozmiar buta 38,5. Dzięki temu powinnam bez trudu dopasowac buty do długości stopy.